O nas PDF Drukuj Email

Poplon to miejsce, w których spotykają się niepijący alkoholicy, ich rodziny oraz abstynenci, również inni zainteresowani problemem. Znajdziesz tutaj zrozumienie i pomoc, traktujemy się wzajemnie jak partnerzy. Wymieniamy się doświadczeniem, dzielimy kłopotami, ale też spostrzeżeniami i pomysłami, jak sobie pomóc w trudnych chwilach. Nikt Cię tu nie wyśmieje, nie skrytykuje.

Wzmacniamy się w tym wszystkim co może służyć do dalszego rozwoju. Pomagamy odzyskać szacunek dla siebie i innych. Uczymy się wybaczać sobie i innym. U źródeł uzależnienia znalazła się kiedyś potrzeba ucieczki od siebie, pragnienie odczuwania czegoś odmiennego, czyli bycia kimś innym. Pomoc przyniosą ludzie, którzy wiedzą jak się czuje człowiek w takim dole, kiedy wstydzi się, że się w tym dole znalazł oraz tego, że nie potrafi się z niego wydostać.

A potem już tylko zostaje to, by uczyć się jak żyć.  A przede wszystkim, czym wypełnić pustkę duchową poprzednio wypełnianą alkoholem, kokainą, obżarstwem, obsesją pracy, seksu, wielkiej wygranej, kontroli nad innymi, władzy.

Poplon to zajęcia w grupie ludzi takich samych jak Ty, one pomogą Ci wytrzeźwieć, realnie spojrzeć na problem. Będziesz mógł wiele dowiedzieć się o sobie, swoich uczuciach i zachowaniach, o tym, co możesz zmienić, aby poprawić swoje życie.

Uwierz: jest to szansa także dla Ciebie!